Wolontariusze

Poznaj naszych Wolontariuszy 

Funkcja wolontariusza w Fundacji Serce w Sercu daje mi poczucie satysfakcji, że robię coś dobrego dla innych zupełnie bezinteresownie. Daje mi możliwość spotkania innych ludzi myślących w podobnych kategoriach. Swoją postawą daję dobry przykład i dzięki temu buduję dobre postawy społeczne, a także daję szansę na zmianę społeczeństwa na lepsze – w myśl Witolda Pileckiego, abyśmy zostawili świat lepszym niż go zastaliśmy.

Anna M.

Wolontariat bo lubię pomagać ludziom, gdyż dając, sam otrzymuję dużo więcej. Czemu pro-life? Jestem za życiem, uważam że każde życie jest święte od samego początku aż po naturalną śmierć. Pomaganie daje radość, zapominam o swoich brakach.

Daniel Dawid Rosłan

Dlaczego wolontariat? Mogę swoim wolnym czasem podzielić się z innymi, by tworzyć dobre dzieło, które będzie służyć innym. 😉 Daje mi poczucie spełnienia, poza tym w wolontariacie mogę się realizować na różny sposób. Działania na rzecz obrony życia są bardzo potrzebne w dzisiejszych czasach, dlatego chcę aktywnie w nich uczestniczyć. 🙂

Justyna

Hej. Lubię dzielić się dobrem z ludźmi, a dzięki temu uczę się od innych. Pozwala mi to stawać się lepszą osobą i motywuje do działania. Pozdro

Łukasz

Jestem zadowolona z tego, że wybrałam wolontariat. Mogę pomagać innym ludziom, a także brać udział w różnych akcjach ze swoimi przyjaciółmi z fundacji, co bardzo mnie cieszy. Uważam, że każde życie jest święte i dlatego warto je bronić.

Justyna

Dlaczego wolontariat? Jakoś tak mam od zawsze, że bardzo lubię pomagać innym. <3 Daje mi to poczucie, że czynię świat choć odrobinę lepszym i czuję się wtedy szczęśliwsza. 🙂 Bycie w fundacji Serce w Sercu sprawia, że spędzam miło czas z fajnymi ludźmi, działając na rzecz obrony życia ludzkiego, a życie to najcenniejsze, co mamy, dlatego trzeba chronić z miłością każdego, kto potrzebuje wsparcia. Zapraszamy wszystkich, którzy również chcą pomagać innym, aby dołączyli do nas. 🙂

Alicja

Wolontariat to piękna „praca” na rzecz drugiej osoby, kilka razy w życiu pomagałem już w społeczeństwie. Starałem się, aby każda podjęta przeze mnie inicjatywa przyczyniła się do radości, uśmiechu, poprawy samooceny, dowartościowania, zdobycia wiedzy czy wiele innych… Sam również otrzymywałem chociażby postawę pokory, cierpliwości i tu zaznaczę, że czasem też zdarzały się niepowodzenia. Obecnie fundacja Serce w Sercu jest kolejnym etapem w moim życiu gdzie pracuje dla osób, rodzin potrzebujących. Walczymy o życie!
Czy nie warto walczyć o życie?
Co jest większe na tym świecie od ŻYCIA w Miłości…

Mateusz Dzięgielewski

Działam z przyjaciółmi w fundacji, która za swój cel obiera cel nadrzędny, jakim jest obrona najmniejszych. Jest to dla mnie przede wszystkim aktywne uczestnictwo w życiu społeczeństwa, za które wszyscy jesteśmy odpowiedzialni. W ten sposób wpływam na to, jak to społeczeństwo wygląda dzisiaj oraz jak będzie wyglądało w przyszłości. Jednocześnie sama się rozwijam i wykorzystuję swoje umiejętności.

Justyna

Dzieci to dar od Boga.

Są delikatne, bezbronne, ufne, potrzebują miłości. Najmniejszy gest w ich obronie jest ważny.

W Fundacji spotkałam cudownych ludzi, pełnych wiary i bezinteresowności. Wspieramy się nawzajem w walce o ŻYCIE. Staramy się być głosem pozbawionych głosu. Ufamy, że będąc tylko narzędziem w rękach Boga, zwyciężymy.

Małgorzata Janczyło-Jankowska