“Nie każdy dzień w ciąży jest łatwy, ale każdy przybliża mnie do spotkania z Tobą!”😍👣

painting by Richard van Mensvoort

“Nie każdy dzień w ciąży jest łatwy, ale każdy przybliża mnie do spotkania z Tobą!”😍👣

🤰 Macierzyństwo to wyzwanie. Niekończąca się przygoda – nie można go zawiesić na jakiś czas ani cofnąć. Bycie mamą nie jest łatwe. To ogromna odpowiedzialność, poświęcanie swojego życia drugiemu człowiekowi, czuwanie, ciągłe bycie w pogotowiu. 🤱

Macierzyństwo to również niewyczerpane źródło radości, wzruszeń i niezwykłych przeżyć… 💕💕💕

Nie jesteś już sama!!

Macierzyństwo to temat rzeka. Jakie jest Wasze doświadczenie?

Jeśli chcielibyście podzielić się swoim świadectwem, czekamy na Wasze e- maile na adres fundacjasercewsercu@gmail.com .

👣💗👶”Kto ratuje jedno życie – ratuje cały świat!”🌍

Paczuszka dla Maluszka 2019/2020 (II edycja)

🎉🎉Kilka tygodni temu witaliśmy na świecie nowego maluszka, z tej też okazji wybraliśmy się z wyprawką “na start”. 👶👩 Przygotowaliśmy chłopczykowi i jego mamie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy na początek. Dary otrzymane w akcji Paczuszka dla maluszka II edycja 2019/2020.

Paczuszka dla Maluszka 2019/2020 (II edycja)

Z drugą przygotowaną wyprawką “na start”, ponownie odwiedziliśmy mamę spodziewającą się maluszka za kilka tygodni. 🤰 Rzeczy potrzebne mamie i dziecku, skompletowaliśmy torbę do szpitala, by oboje spokojnie byli już przygotowani na ważny dzień. 💕 Maluszek na ostatnim badaniu USG tak sprytnie się ułożył (“zasłonił pępowiną”), aby nadal nie zdradzić czy jest chłopcem czy dziewczynką. 😊 Do końca będzie to niespodzianką. 👣👶

Młoda mama mimo wielu trudności życiowych, bardzo dobrze sobie radzi. Jest bardzo dzielna i oczekuje na dzieciątko. W trakcie ciąży, była zmuszona zmienić lekarza, który zachęcał ją do dokonania ab…rcji (pisownia na wypadek cenzury). Stanowczo odmówiła i sama, w trosce o życie i zdrowie dziecka, była zmuszona ponownie szukać opieki medycznej.

👩🧑Dwójka naszych wolontariuszy jest w stałym kontakcie z młodą mamą, pomagają pokonać trudności codzienności oraz wspierają dodając otuchy.

Maleństwo ma już wybrane imię, teraz czekamy i prosimy o pamięć w modlitwie by wszystko się udało szczęśliwie. 🤰👶👣 

#PaczuszkadlaMaluszka

🐟 Śledź naszą stronę w zakładce aktualności i bądź na bieżąco 👍 https://www.sercewsercu oraz nasz FB

🇫🇷 “Czym byłoby moje życie bez Ciebie?”

(nie)SZCZĘŚCIE?

Dziecko – czy może być w ogóle uznawane za pomyłkę, czy wpadkę? Francuscy prolajferzy wypuścili bardzo mocny klip. Pokazuje on, ile można przegrać. I to jedną złą decyzją.__________________Oglądajcie i udostępniajcie dalej!Narodowy Marsz Życia 2020

Opublikowany przez Narodowy Marsz Życia Piątek, 21 sierpnia 2020

🇫🇷 Mocny przekaz 👣👶 Obejrzyj i udostępnij dalej! 💗

“Dziecko – czy może być w ogóle uznawane za pomyłkę, czy wpadkę? Francuscy prolajferzy wypuścili bardzo mocny klip. Pokazuje on, ile można przegrać. I to jedną złą decyzją.”

“Czym byłoby moje życie bez Ciebie?”

Źródło: Facebook/ Narodowy Marsz Życia

🎁”Nieważne ile posiadasz, ważne ile potrafisz podarować innym ludziom”

Jakiś czas temu, kolejny raz przekazaliśmy do  🏠 Domu Matki i Dziecka “Nazaret” dary z #Paczuszka dla Maluszka. Telefon, “maluszek i jego mama potrzebują…”, ” przydałoby się mleko…”, “pieluszek tetrowych bardzo potrzeba…”.

Pewnie! Popakowane i w drogę! 🚗

 🎁 “Nieważne ile posiadasz, ważne ile potrafisz podarować innym ludziom”

DZIĘKUJEMY, że wspieracie nasze działania i wspólnie pomagamy najmniejszym! 💗🎁👶👩  

II edycja akcji “Paczuszka dla Maluszka” 2019/2020

🌿 Mocny przekaz, historia silnej kobiety i dzielnej mamy. ❤️Piękne świadectwo Jennifer Christie.🌿

🌿 Piękne świadectwo Jennifer Christie.
Mocny przekaz, historia silnej kobiety i dzielnej mamy. ❤️
Przeczytaj i podaj dalej,udostępnij! ↗️
🌿Dajmy nadzieje, siłę i wparcie mamom w podobnej sytuacji!

“Nie miałam jeszcze w dłoni wydruku USG dłużej niż godzinę, kiedy usłyszałam: ‘Jest wcześnie… kilka tabletek… prosta procedura… i można się TYM zająć.’ ‘TYM’. Tak powiedział lekarz, który pierwszy wykonał test ciążowy. W ciągu następnego tygodnia zostałam zasypana mnóstwem niezamówionych porad. Lekarze. Asystenci lekarzy. Pielęgniarki.
‘Nie chcesz tego. Nie chcesz dziecka z GWAŁTU. Chcesz ruszyć dalej ze swoim życiem.’
′’Będzie Ci ciągle przypominać o gwałcie.′
′To jest powód, dla którego mamy aborcję..’
′Twoje ciało przeszło wystarczająco dużo.’
′Codziennie będziesz przeżywać napaść na nowo’
′Nie zapomnisz…’
‘Jak kiedykolwiek zapomnisz??’
Ale czy zapominanie naprawdę było możliwe? Na zawsze? Mój świat zmienił się pod wpływem jednego człowieka, któregoś popołudnia miesiąc wcześniej. I nigdy nie byłby już taki sam. Niezależnie czy miałabym dziecko czy nie, nigdy bym tego nie zapomniała.
Starałam się zagłuszyć głosy, które słyszałam. Jedyne, co wiedziałem na pewno, to że nikt, nie zbliży się do mojego dziecka. Jego człowieczeństwo było niezaprzeczalne od poczęcia. Kiedy zobaczyłam je na USG, poczułam że w środku we mnie coś odżyło.

Smutne, ale także wielu chrześcijan uważa, że aborcja jest wytłumaczalna w przypadku gwałtów.
„Z wyjątkiem przypadków gwałtów.”
„Wiem, że całe życie pochodzi od Boga, ale…”
„Dzieci to prezent, chyba że-„
„Nie możemy być tak ekstremalni”.
Słyszę to codziennie. Od osób deklarujących, że są pro-life. Pomimo Twoich dobrych intencji, twoje ‘z wyjątkiem / ale / chyba że’ jest dzieckiem stworzonym na obraz Boga. Twoim ‘z wyjątkiem / ale / chyba że’ jest mój syn.
Jest jak każde inne dziecko – to jest Joshua

On nie jest wyjątkiem. Nie jest ‘dzieckiem z gwałtu’. Nie jest przypomnieniem TEGO DNIA. Nie pozwolę mu ponosić kosztów czegoś, za co nie był odpowiedzialny.
Joshua jest specjalnym darem dla mnie i męża. Nie ma znaczenia jak przyszedł na świat. On jest nasz.
Zauważyłam, że wszystkie kobiety, które znam i które urodziły dzieci po gwałcie, mówią to samo. Mówią, że ich dzieci pomogły im się uleczyć z traumy, są dla nich światłem i radością.

Zbyt często słyszę manipulacyjną grę słów. „Czy spojrzysz kobiecie – ofierze brutalnej napaści w oczy i powiesz jej, że ma być zmuszona nosić DZIECKO GWAŁCICIELA ?!
Nie.
Mam zamiar spojrzeć w twarz załamanej i bezbronnej kobiety, która nie rozpoznaje już swojego świata i zapewnić ją, że ma powód, by TRWAĆ. Że nie jest już sama. Że jej dziecko jej potrzebuje. JEJ dziecko.

Joshua – będę mówić o wartości Twojego życia, ponieważ Cię kocham. Nie pozwolę na to, aby ludzie Cię odczłowieczali poprzez doklejanie do Ciebie łatek. Nie jesteś ‘dzieckiem z gwałtu’. Jesteś moim synem.”

Piękne świadectwo Jennifer Christie.
(https://www.facebook.com/Ifgraceisanocean/)

Źródło: Facebook/ Magdalena Korzekwa-Kaliszuk

👶👧👦 Bądźmy jak dzieci! #WeAreThePROLIFEgeneration ❤️

#bądźmyjakdzieci #dzieciniosąewangelię #WeAreThePROLIFEgeneration ❤️❤️❤️
My dorośli powinniśmy zachować w sobie dziecinną szczerość, radość i prostolinijność. 👶👧👦

“Amelka i Tobiasz nie mogą już się doczekać Dawida. Nie ma dnia, żeby nie przytulali się do niego i nie dawali buziaków. Nie ma dnia, żeby nie opowiadali i snuli planów co będą robić jak się urodzi.
Niesamowite jak małe dzieci są empatyczne, troszczące się i otulające miłością wobec osoby, której nigdy jeszcze bezpośrednio: nie widziały, nie słyszały, nie dotykały, nie czuły.
Jezus mówiąc “stańcie się jak dzieci” miał między innymi właśnie to na myśli… Jakbyśmy my dorośli byli dla siebie nawzajem właśnie tacy, to Królestwa Niebieskiego moglibyśmy doświadczać codziennie tutaj – na ziemi.
#gospelbykids#rodzeństwowelove”
PS Gratulujemy bycia częścią największego cudu – oczekiwania na nowe ŻYCIE! 💐💐 Życzymy błogosławionego czasu oczekiwania dla całej rodzinki 🙏i szczęśliwego rozwiązania. Pozdrawiamy całą gromadkę Powołani do Świętości ! 💗💗

Źródło: Facebook/ Powołani do Świętości