📞📞„Nie oceniamy. Słuchamy” Powstał Telefon Zaufania Pro-life 📞📞

fot. www.jedenznas.pl

„Nie oceniamy. Słuchamy”

“Telefon Zaufania Pro-life świadczy doraźną pomoc kobietom, które znalazły się w niespodziewanej ciąży i nie potrafią lub nie chcą zaakceptować tej sytuacji. Dyżuruje przy nim doświadczona psychoterapeutka, pracująca na co dzień z rodzinami, osobami dorosłymi i młodzieżą, specjalizująca się m.in. w etyce seksualnej i metodach rozpoznawania płodności. Telefon (numer 798 636 493) jest czynny w środy od godz. 19 do 21 oraz w piątki od godz. 10 do 12, ale pomysłodawcy deklarują, że jeśli będzie taka potrzeba, dyżury będą częstsze i dłuższe. Porady są bezpłatne (cena za połączenie zgodna z taryfą operatora). Z Telefonu Zaufania Pro-life mogą skorzystać także ojcowie spodziewający się narodzin swojego dziecka oraz inne bliskie osoby kobiety w ciąży, która znalazła się w kryzysie.”

“Jak w każdym telefonie zaufania, dyżurujący zapewnia absolutną dyskrecję (osoba dzwoniąca nie podaje żadnych danych osobowych), wysłuchuje rozmówców bez krytykowania i potępiania oraz okazuje życzliwość w myśl zasady „Nie oceniamy. Słuchamy”. Na prośbę telefonującego psychoterapeutka może poinformować, do jakiej instytucji zwrócić się o pomoc.”

– Wiele osób zwraca się do naszego biura i prosi o polecenie godnego zaufania ginekologa, psychologa, psychiatry, prawnika i innych specjalistów. Cieszymy się, że będziemy mogli pomagać także przez Telefon Zaufania Pro-life – zaznacza Marcin Nowak.

👉 www.pro-life.pl/telefon 👈

Zachęcamy by przekazać informację znajomym, rodzinie, we wspólnotach, miejscach pracy. Informujmy 📢 📢

Więcej informacji o inicjatywie Powstały Telefon Zaufania Pro-life i Fundusz Ochrony Macierzyństwa 👈 (kliknij)

Źródło: www.jedenznas.pl

😍🤩😍🤩 Piękny moment! 💗💗

“Na pewnym marszu w USA, nienarodzone dzieci dostały możliwość, żeby się wypowiedzieć. Sami zobaczcie jak wyszło!”
#PiękniOdPoczęcia

Jak bije serce nienarodzonego dziecka?

Na pewnym marszu w USA, nienarodzone dzieci dostały możliwość, żeby się wypowiedzieć. Sami zobaczcie jak wyszło!#PiękniOdPoczęcia

Opublikowany przez Narodowy Marsz Życia Sobota, 9 maja 2020
Facebook/ Narodowy Marsz Życia

Źródło: Facebook/ Narodowy Marsz Życia

🎵”…Lecz ludzi dobrej woli jest więcej I mocno wierzę w to, Że ten świat, Nie zginie nigdy dzięki nim.” 💗💐🙏

Naszemu działaniu przyświecają słowa Świętego Jana Pawła II :

“Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka”

Kolejny raz przekazaliśmy dary najbardziej potrzebującym, do Domu Matki i Dziecka “Nazaret” w Supraślu. 🎁 Akcja “Paczuszka dla Maluszka” to ogromny sukces! Dlaczego? Bo to materializacja dobroci otwartych serc.💗 Pomoc trafia bezpośrednio do potrzebujących maluchów . Cały czas spływają kolejne dary, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. 💗💐🙏

To też dobry moment by przedstawić naszych podopiecznych. Dzięki Waszym hojnym sercom wsparliśmy rzeczowo naszych najmniejszych podopiecznych (👶uśmiechy maluchów bezcenne!!!) samotne mamy, samotnego tatę, kobiety w zagrożonej ciąży, potrzebujące rodziny w kryzysie, osoby niepełnosprawne i samotne, opuszczone osoby starsze.

👶👩  1,5-roczny Ignaś i jego mama Elwira nie mogą liczyć na żadne wsparcie w rodzinie, zupełnie samotni w kryzysowej sytuacji zgłosili się do Domu Matki i Dziecka gdzie otrzymali wsparcie. Strach o jutro, ustąpił na rzecz uśmiechu i nadziei. Dzięki ludziom dobrego serca, udało się zaplanować w najbliższym czasie skromny Chrzest Święty Ignasia – skryte pragnienie jego mamy.

👶👩  Pani Łucja była wielokrotnie namawiana przez lekarzy do aborcji. Kategorycznie odmówiła znając diagnozę lekarzy. Nie zgodziła się, urodziła córeczkę Tereskę z zespołem Downa. Dziś 3-miesięczna Tereska jest po 3 operacjach serduszka. Czeka na kolejny zabieg.

👶👩  Pani Zosia i roczny Jaś, znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji i musieli uciekać z domu rodzinnego. Zaznali dużo krzywd od osób złej woli. Nasi darczyńcy pomogli przełamać ten obraz i pokazać, że istnieje “bezinteresowne dobro od drugiego człowieka”.

👩 Pani Maria i 3-letni Kacperek👦, tragiczna historia pełna bólu, odrzucenia, stan zagrożenia życia mamy i dziecka. Cichy krzyk rozpaczy o pomoc. Dziś to przeszłość, silniejsi o trudne doświadczenia, z radością kroczą do przodu (Kacperek roześmiany biega, że trudno za nim nadążyć. 🛴😀)

👩 Pani Grażyna, ciężka sytuacja rodzinna, “późna ciąża”, zwątpienie, kąśliwe uwagi “pomocnych” sąsiadek, wymowne spojrzenia tzw. “przyjaciół”, wszystkie odcienie strachu “Czy poradzimy? Jak?”. 👶 Dziś roczna już Asia to żywe srebro i oczko całej rodziny. “Miłość tej Małej dodaje nowej energii, nasz Promyczek, nie ma zbyt późna ciąża – to dar”. 💗

👩 👧👶 Pani Magdalena z córkami : 4-letnią Iwoną i jej 17-miesięczną siostrą Jadzią znalazły równowagę i wsparcie. Problemy finansowe, rodzinne, alkohol w domu i przemoc zabrały spokojną codzienność. Pani Magdalena bardzo dużo pracy wkłady by pokazać córeczkom dobre wzorce. Bardzo się stara, bo jej samej ich brakowało, spędzając dzieciństwo w Domu Dziecka. Walczy z przeciwnościami, jest bardzo wdzięczna za każdą otrzymaną pomoc. Najpiękniejsze, że dzieli się tym co ma i doświadczeniem z innymi dziewczynami w kryzysowym położeniu. Pomaga, doradza i motywuje nasze podopieczne, bo “Dar ŻYCIA jest najpiękniejszy, a kłopoty nawet gdy wydają się ogromne da się rozwiązać”. 💪👍💓

Swoje pierwsze wyprawki i wszystkie potrzebne rzeczy otrzymali: 👶👩 2-miesięczny Antoś i jego młodziutka mama Ela, 👶👩 8-miesięczna Oliwka i jej mama Iwona,👶👩 4-miesięczna Hania z mamą Jolą. 🤰 Paulina oczekująca przyjścia na świat chłopczyka (trwają rozmyślania nad wyborem imienia dla synka 😊  ).

👩👶 Młodziutka mama Laura i 3-miesięczny Józio. 👩👶 Pani Weronika z córeczką 7-miesięczną Klaudią. 👩Młoda mama Zuza z synkiem 👶 2,5-letnim Stasiem i 👧6-letnią Magdą.

Za każdą historią stoją dobrzy ludzie, którzy wyciągneli pomocną dłoń, przezwyciężając trudności dnia codziennego.

🏠 Cieszymy się, że nasze podopieczne wraz z maluchami odnalazły swoją bezpieczną przystań, wsparcie, motywacje, promyk nadziei w Domu Matki i Dziecka w Supraślu, a my dzięki WAM mogliśmy być częścią tego łańcucha dobra! 🎁

Dziękujemy, że pomagacie naszym podopiecznym uwierzyć, że nie są sami!  💗

Zaufać, że “…ludzi dobrej woli jest więcej, I mocno wierzę w to,
Że ten świat,
Nie zginie nigdy dzięki nim. ” 🎵

Prosimy pokaż ten wpis znajomym, rodzinie, prześlij link – chcemy dotrzeć z podziękowaniem do jak największej liczby osób wspierających nasze działania. 💗💐🙏

*Imiona zostały zmienione by zachować prywatność i anonimowość naszych podopiecznych.  

Paczuszka dla Maluszka 2019/2020 (II edycja akcji)
👶😋😋😊 Małe brzuszki będą pełniutkie…
👶😋😋😊
… a śliniaczki i śpioszki będą czyściutkie. 😀
Maskotki 😍grzechotki 😍 śpioszki 😍 buciki 😍
Komplecik dla małego dżentelmena z myślą o naszym Ignasiu na jego wielki dzień -Chrztu Świętego. 👶 💙
Kosmetyki do kąpieli 🐟
🎵 “Więc oczka zmruż, i zaśnij już,
opowiem Ci bajeczkę.
Więc oczka zmruż, i zaśnij już,
opowiem Ci bajeczkę.” 👶 💙
Prezent na lato 🐟🌞
Zabawki dla malucha i starszaka 😀
Kremy 😍 pampersy 😍 smoczki 😍 mydełka 😍
“Czy są może chusteczki nawilżane, bo przy maluchach idą jak woda?” Są!!! I wywołują uśmiech na twarzach mam, bo one wiedzą najlepiej jak są potrzebne przy naszych brzdącach. 👶👩😀
Auto zapakowane po brzegi 😀
No to w drogę! 🚗 
Już na miejscu – szybkie rozpakowywanie darów 💪

Paczuszka dla Maluszka 2019/2020 (II edycja akcji) 💗💐🙏

🌹🌹Trwa akcja Red Rose Rescue. 🌹🌹

fot. www.jedenznas.pl
“W Stanach Zjednoczonych aresztowano katolickiego księdza i aktywistę pro-life. Odmówił opuszczenia terenu kliniki aborcyjnej. Protestował tam przeciwko mordowaniu dzieci nienarodzonych.”

“Ks. Stephen Imbarrato oraz działaczka pro-life Linda Mueller zostali aresztowani na terenie kliniki aborcyjnej SurgiClinic w Waszyngtonie. Do aresztowania doszło w 15. rocznicę przyjęcia przez ks. Imbarrato święceń kapłańskich.”

“Ci, którzy protestują, rozdają kobietom czerwone róże i proszą, by się nie poddawały aborcji; akcja nazywa się Red Rose Rescue i jest zainspirowana dokonaniami kanadyjskiej aktywistki pro-life, Mary Wagner.”

Więcej w artykule : W USA aresztowano księdza za próbę ratowania dzieci przed aborcją. Trwa akcja Red Rose Rescue 👈 (kliknij)

🙏🙏🙏

Źródło: www.jedenznas.pl

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk:”Ile niezwykłych osób stracił świat przez to, że zostały zabite przed urodzeniem?” ❓🌎❓

Facebook/ Magdalena Korzekwa-Kaliszuk

Źródło: Facebook/ Magdalena Korzekwa-Kaliszuk

📧 Bardzo ważna wiadomość od Michała – obejrzyj! 💗💗

Michał

Michał ma Ci coś ważnego do powiedzenia.

Opublikowany przez Przemek Kossakowski Poniedziałek, 30 marca 2020
Facebook/ Przemek Kossakowski

👂Posłuchaj co Michał ma ważnego nam do powiedzenia! 🌎Wtedy będzie wolność! – gdy ludzie zobaczą człowieka w drugiej osobie 💗💗

Pokaż znajomym, rodzinie – niech ten ważny przekaz niesie się w świat!

#FalaŻycia #PiękniOdPoczęcia

“Nasze ciała – mój wybór”

“Zwykła logika i zdrowe myślenie są zabójczo skuteczna przeciwko argumentom aborcjonistów.

Mała rada: obejrzyj cały filmik 😉”
___________________________
Autor: CHOICE42 Laura Klassen

Nasze ciała – mój wybór [Laura Klassen]

Zwykła logika i zdrowe myślenie są zabójczo skuteczna przeciwko argumentom aborcjonistów.Mała rada: obejrzyj cały filmik 😉________________________Autor: CHOICE42 Laura Klassen

Opublikowany przez Narodowy Marsz Życia Sobota, 9 maja 2020

Źródło: Facebook/Narodowy Marsz Życia

🙊Małpa Pro Life🙊 Reakcja Orangutana na dziecko w brzuszku kobiety 🤰

YouTube/ Bractwo Małych Stópek

🤩🤩🤩
“To niesamowite jak zwierzęce odruchy potrafią być bardziej ludzkie niż człowieka 🙊🙊🙊”

Pokaż filmik znajomym, prześlij rodzinie!

Źródło: Facebook/BractwoMałychStópek

Namawiali ją do aborcji. Urodziła Karola Wojtyłę #FalaŻycia

fot. Emilia Wojtyła z synem Karolem

„Nie przeżyje pani tego porodu, proszę dokonać aborcji” – te słowa usłyszała od swego lekarza Emilia Wojtyła, gdy się okazało, że spodziewa się dziecka. Gdyby posłuchała, nie byłoby Jana Pawła II.

“Emilia matka Karola Wojtyły, „mimo bardzo poważnego zagrożenia ciąży, jej życia i życia dziecka, nie zgodziła się na zalecaną przez lekarza aborcję i urodziła w 1920 roku zdrowego syna, który później został papieżem.”

“W czwartek 7 maja w Bazylice Ofiarowania NMP w Wadowicach miało miejsce rozpoczęcie procesów beatyfikacyjnych Karola i Emilii Wojtyłów. Zwracając się do metropolity krakowskiego abp. Marka Jędraszewskiego, kard. Stanisław Dziwisz stwierdził, że rodzice Jana Pawła II mogą stać się “przykładem dla współczesnych rodzin i ich patronami.”

– W dzisiejszej rzeczywistości zdominowanej przez samotność, niepewność jutra, ale także poszukiwanie sensu życia, osoby Karola i Emilii Wojtyłów stają się świadectwem trwania nieprzemijających wartości, wśród których na pierwszym miejscu jest rodzina – mówił kard. Dziwisz.

Zachęcamy do przeczytania artykułu 👉 Jan Paweł II mógł się nie urodzić. Lekarze zalecali aborcję – ekai.pl 👈 (kliknij)

#FalaŻycia #Ocaleni #Prawdziwahistoria #PiękniOdPoczęcia

Źródło: ekai.pl

🏛 Batalia sądowa trwa. 👶🙏

fot. www.jedenznas.pl

🏛 Batalia sądowa trwa. 👶🙏
“Proces, który rozpoczyna się w Wielkiej Brytanii, może doprowadzić do tego, że brytyjskie kliniki aborcyjne będą musiały powiedzieć kobietom prawdę o aborcji.”

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem Czy nienarodzone dziecko odczuwało ból? W Wielkiej Brytanii rozpoczyna się proces. 👈 (kliknij)

“Kobieta przyznaje, że nie dowiedziała się wcześniej, że dziecko w 23. tygodniu życia może odczuwać ból. Powiedziano jej o tym dopiero po aborcji i jak mówi sprawiło, że czuła się okropnie i bardzo żałuję swojej decyzji.”

“Lekarze i naukowcy anestezjolodzy z Birmingham podkreślają, że im późniejsza decyzja o usunięciu ciąży, tym większe prawdopodobieństwo, że abortowane dziecko będzie odczuwało ból. Na podstawie przeprowadzonych badań odnotowali wzrost hormonu stresu u płodów między 17. a 35. tygodniem życia, zaobserwowany podczas pobierania krwi. Badaniami objęto zarówno matki jak i dzieci, jednak stwierdzono, że reakcja płodu była niezależna od reakcji matki.”

Źródło: Czy nienarodzone dziecko odczuwało ból? W Wielkiej Brytanii rozpoczyna się proces – www.jedenznas.pl