Paczuszka dla maluszka – ostatnie transporty darów

Drodzy!

Spieszymy z uzupełnieniem informacji o ostatnich transportach Waszych darów do Domu Matki i Dziecka w Supraślu. Wszystko trafiło już do mam i ich pociech.

Każdego roku tajemniczy darczyńca wykonuje dla naszych podopiecznych przepiękne czapeczki i tak samo było w ostatnie Boże Narodzenie. Wszystkie śliczne ubranka starannie posegregowaliśmy, a dzięki Wam każde dziecko otrzymało swojego pluszaka do przytulania. Przez nasze ręce przekazaliście mamom również piękny komplet naczyń. Otrzymaliśmy też dary pieniężne, które przeznaczamy na cele specjalne np. leczenie stomatologiczne mam.

Paczka za paczką!

W ciągu ostatnich dwóch tygodni, dzięki hojności naszych darczyńców, zrealizowaliśmy kilka transportów darów do Domu matki i dziecka “Nazaret” w Supraślu.

Każda kolejna przygotowana przez Was paczka zachwyca nas bardziej od poprzedniej, a gdy już myślimy, że przekazaliście naszym podopiecznym wszystko, co najlepsze, pod choinkami znajdujemy następne wspaniałe prezenty, które ucieszą szkraby i ich mamy!

Starannie wybrane i pięknie zapakowane paczki i paczuszki odzwierciedlają Wasze szeroko otwarte serca na tych najmniejszych spośród nas i są cudownym zapewnieniem o tym, że mają na kogo liczyć!

Dziękujemy i nadal liczymy na Wasze wsparcie!

Koniec akcji tuż tuż…

Dobiega końca IV edycja akcji “Paczuszka dla Maluszka”. Tylko do 2 lutego możecie jeszcze zostawić dary pod choinkami w Waszych parafiach. Wszystkie paczki zbierzemy i przekażemy podopiecznym Domu matki i dziecka “Nazaret” w Supraślu. Tym z Was, którzy już odpowiedzieli na naszą prośbę i zostawili paczuszki pod naszymi choinkami, serdecznie dziękujemy i przedstawiamy kolejną dozę dokumentacji z przebiegu akcji. Dziękujemy również osobom, które wzięły udział w Paczuszce przelewając darowiznę na konto fundacji. Za drugi transport darów zostaliśmy wynagrodzeni szerokimi uśmiechami podopiecznych domu “Nazaret”. Co czeka nas na koniec zbiórki? Bądźmy w kontakcie! Wkrótce przedstawimy Wam podsumowanie akcji i raport z radości maluchów i ich mam!

posortowane pieluszki rozmiarami
posortowane artykuły higieniczne

IV edycja “Paczuszki dla Maluszka”🎄🎄🎄

❣️ Trwa 4. edycja akcji “Paczuszka dla Maluszka” 2021/2022❣️Tradycyjnie nasi Wolontariusze ustawili choinki w parafiach archidiecezji białostockiej, przyozdabiając drzewka papierowymi bombkami.

⛪ Zbieramy pieluszki, chusteczki i inne artykuły dla dzieci z Domu Samotnej Matki w Supraślu, podopiecznych domów dziecka i innych najmłodszych potrzebujących.

👶👩 Bombki są dwustronne, zawierają informację jak można wspomóc naszych podopiecznych i włączyć się w akcję “Paczuszka dla Maluszka”.
Zachęcamy do wzięcia tych bombek ze sobą do domu, a ewentualne dary prosimy zostawić pod tą samą choinką, na której wiszą bombki. 🎁
DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy biorą udział w akcji “Paczuszka dla Maluszka”! 💗💐🙏

Być może akcja będzie również w Twojej parafii. Rozglądaj się za stojącą w kościele choinką z naszymi bombkami. 😉

#PaczuszkadlaMaluszka

🎄🎄🎄🎄🎄🎄

#PaczuszkadlaMaluszka

🎁Paczuszka dla Maluszka 2021/2022 IV edycja 🎁

🎄🎁 To już czwarta edycja “Paczuszki dla Maluszka” w Białymstoku. Fundacja Serce w Sercu oraz Fundacja Małych Stópek organizują w parafiach archidiecezji białostockiej akcję “Paczuszka dla Maluszka”. Zbieramy pieluszki, chusteczki i inne artykuły dla dzieci z Domu Matki i Dziecka “Nazaret” w Supraślu, podopiecznych domów dziecka i innych najmłodszych potrzebujących.

 🚚 W dniu 8 stycznia 2022 odbył się transport darów do Domu Matki i Dziecka “Nazaret” w Supraślu. Ponownie zachwyciliście nas swoją hojnością i wielkim sercem!  💗💗💗

Nasi Kochani Darczyńcy po raz kolejny pokazali, że los potrzebujących nie jest im obojętny! 👶🏻🤱🏻

 💪 Do akcji dołączyła Gmina Nowe Piekuty. Pan Wójt Marek Kaczyński osobiście z przedstawicielem Ochotniczej Straży Pożarnej Jabłoń Jankowce Panem Adamem Piekutowskim przywieźli zebrane w gminie dary! 👨‍💼 👨‍🚒🎁🎁

Radość i wdzięczność mieszkańców Domu była przeogromna! Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym za okazaną dobroć! 💗💐🙏

Akcja trwa do końca okresu bożonarodzeniowego, czyli do 2 lutego.
⭐🎄🎅 🎁🎄🎅🎁 ⭐

#Paczuszka dla Maluszka 2021/2022 IV edycja

“Człowiek został stworzony dla człowieka, aby człowiek pomagał człowiekowi” ~ św. Ambroży

Nasi Darczyńcy cały rok pamiętają o Podopiecznych. U osób pogrążonych w smutku, poczuciu bezradności, czasem zepchniętych na margines, dzięki Wam pojawia się iskierka nadziei na lepsze jutro. Ulga, że “nie wszyscy nas skreślili”. 👧🏻👶🏻🤱🏻

 🚚 Na początku grudnia 2022 odbył się transport do Domu Matki i Dziecka “Nazaret” w Supraślu przepięknych darów.

Dziękujemy za otwartość i wrażliwość Waszych serc!! 💗💗💗

DZIĘKUJEMY !!! 💗💐🙏

#PaczuszkadlaMaluszka #ProLifePomaga