‼️ #Uratuj1000! ‼️ 🦸‍♀️🦸‍♂️ Filmik trafia w sedno!!! 🎯

ZABÓJSTWO Z "TROSKI"

Tak właśnie wygląda myślenie zwolenników aborcji eugenicznej! U dziecka w łonie matki podejrzewa się wadę rozwojową lub zespół Downa i tylko to może być powodem wydania na nie wyroku śmierci!Co roku w wyniku aborcji eugenicznej ginie w Polsce 1000 dzieci. W 2019 roku zabito tak 435 dzieci z zespołem Downa! Trybunał Konstytucyjny może w czawartek zatrzymać to szaleństwo, jeżeli wyda odpowiednie orzeczenie.____________________Weź udział w akcji #Uratuj1000 i pokaż poparcie dla dobrych zmian w polskim prawie aborcyjnym! Jak dołączyć do akcji?1. Pobierz grafikę ze strony https://we.tl/t-4B7IRP83gO (kolorową lub czarno-białą)2. Zrób sobie zdjęcie z wydrukowaną planszą.3. Wstaw zdjęcie na facebooka i koniecznie opisz je hasztagiem #Uratuj1000!

Opublikowany przez Narodowy Marsz Życia Niedziela, 18 października 2020
Facebook/ Narodowy Marsz Życia

‼️ #Uratuj1000! ‼️ 🦸‍♀️🦸‍♂️ Filmik trafia w sedno!!! 🎯 Obejrzyj i podeślij znajomym!

“Tak właśnie wygląda myślenie zwolenników aborcji eugenicznej! U dziecka w łonie matki podejrzewa się wadę rozwojową lub zespół Downa i tylko to może być powodem wydania na nie wyroku śmierci!Co roku w wyniku aborcji eugenicznej ginie w Polsce 1000 dzieci. W 2019 roku zabito tak 435 dzieci z zespołem Downa! Trybunał Konstytucyjny może w czawartek zatrzymać to szaleństwo, jeżeli wyda odpowiednie orzeczenie.”

“Weź udział w akcji #Uratuj1000 i pokaż poparcie dla dobrych zmian w polskim prawie aborcyjnym! Jak dołączyć do akcji?1. Pobierz grafikę ze strony https://we.tl/t-4B7IRP83gO (kolorową lub czarno-białą)2. Zrób sobie zdjęcie z wydrukowaną planszą.3. Wstaw zdjęcie na facebooka i koniecznie opisz je hasztagiem #Uratuj1000! “

Źródło: Facebook/Narodowy Marsz Życia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *