👣💗👶”Kto ratuje jedno życie – ratuje cały świat!”🌍

Paczuszka dla Maluszka 2019/2020 (II edycja)

🎉🎉Kilka tygodni temu witaliśmy na świecie nowego maluszka, z tej też okazji wybraliśmy się z wyprawką “na start”. 👶👩 Przygotowaliśmy chłopczykowi i jego mamie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy na początek. Dary otrzymane w akcji Paczuszka dla maluszka II edycja 2019/2020.

Paczuszka dla Maluszka 2019/2020 (II edycja)

Z drugą przygotowaną wyprawką “na start”, ponownie odwiedziliśmy mamę spodziewającą się maluszka za kilka tygodni. 🤰 Rzeczy potrzebne mamie i dziecku, skompletowaliśmy torbę do szpitala, by oboje spokojnie byli już przygotowani na ważny dzień. 💕 Maluszek na ostatnim badaniu USG tak sprytnie się ułożył (“zasłonił pępowiną”), aby nadal nie zdradzić czy jest chłopcem czy dziewczynką. 😊 Do końca będzie to niespodzianką. 👣👶

Młoda mama mimo wielu trudności życiowych, bardzo dobrze sobie radzi. Jest bardzo dzielna i oczekuje na dzieciątko. W trakcie ciąży, była zmuszona zmienić lekarza, który zachęcał ją do dokonania ab…rcji (pisownia na wypadek cenzury). Stanowczo odmówiła i sama, w trosce o życie i zdrowie dziecka, była zmuszona ponownie szukać opieki medycznej.

👩🧑Dwójka naszych wolontariuszy jest w stałym kontakcie z młodą mamą, pomagają pokonać trudności codzienności oraz wspierają dodając otuchy.

Maleństwo ma już wybrane imię, teraz czekamy i prosimy o pamięć w modlitwie by wszystko się udało szczęśliwie. 🤰👶👣 

#PaczuszkadlaMaluszka

🐟 Śledź naszą stronę w zakładce aktualności i bądź na bieżąco 👍 https://www.sercewsercu oraz nasz FB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *