Dlaczego potrzebujemy dzieci z zespołem Downa, takich jak Chloe?

Minął tydzień od „skarpetkowego dnia” 21.03, w którym na znak solidarności z osobami z zespołem Downa zakładaliśmy dwie skarpety nie do pary. Pamiętajmy, że każdego dnia dzieci z zespołem Downa stają bezbronne przed wyrokiem śmierci w świetle polskiego prawa. 😢😢

Dlaczego potrzebujemy dzieci z zespołem Downa, takich jak Chloe? Obejrzyj film🎬👇 

YouTube/Aleteia

Na pytanie odpowie ojciec Chloe, Kurt, zrezygnował z pracy w policji i stał się „głosem tych, którzy nie mogą mówić za siebie” (Prz 31,8), takich jak chore dzieci w łonach matek.

„Razem z Chloe, próbuje zmienić prawo w swoim stanie. „Te dzieci są błogosławieństwem, są darem. Modlę się, żeby dzień, w którym te dzieci będą mile widziane, a nie usuwane, wkrótce nadszedł; kiedy je przyjmiemy i pokochamy”.

” Ponad 90 procent nienarodzonych dzieci z podobnymi diagnozami jest abortowanych. Jak mówi tato Chloe: << Gdyby była zwierzęciem, chroniłaby ją ustawa o zagrożonych gatunkach, którą zatwierdzono w tym samym roku, w którym zalegalizowano aborcję.>>”

„Świat potrzebuje więcej dzieci podobnych do Chloe. Pogodnych, szczęśliwych, uprzejmych, niezłośliwych, takich, które nigdy się nad nikim nie znęcają…” 👶👦👧

Źródło: www.pl.aleteia.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *