Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na naszym funpage’u na facebook’u.

Ile pieluch trafiło do Domu Matki i Dziecka w Supraślu?

Uwaga konkurs! 😉 Sponsor: Wydawnictwo EspritNagroda: książka Abby Johnson "Ściany będą wołać"Zasady gry: Obejrzyj filmik i zgadnij ile sztuk pieluch przekazaliśmy do Domu Matki i Dziecka w Supraślu podczas tegorocznej akcji #paczuszkadlamaluszka! Swoje typowanie napisz w komentarzu. Osoba, która będzie najbliżej prawidłowej odpowiedzi wygrywa i otrzyma od nas książkę! ;-)Podpowiedź: Pamiętaj, że w jednej paczce zbiorczej może być 42/76/80 lub inna ilość pieluszek.Termin: Na komentarze czekamy do 29 lutego 2020 r.PS. Zaproś swoich znajomych do konkursu i udostępnij post! 🙂

Opublikowany przez Serce w Sercu Niedziela, 9 lutego 2020

W konkursie wystarczy zgadnąć ile pieluch przewieźliśmy do Domu Matki i Dziecka w Supraślu. Podpowiedzią jest powyższy film, a odpowiedź należy zostawić w komentarzu. Osoba która będzie najbliższej prawidłowej odpowiedzi wygra najnowszą książkę Abby Johnson “Ściany będą wołać”, a nagroda jest sponsorowana przez wydawnictwo Esprit.

O książce można przeczytać tu:
https://www.esprit.com.pl/709/Sciany-beda-wolac.html

Zaznaczamy, że w konkursie nie mogą brać udziału nasi wolontariusze, a informacja ile pieluch zostało przewiezionych jest znana i skrzętnie ukrywana przez tylko jedną wolontariuszkę.
Konkurs trwa do 29 lutego 2020 r.
Zapraszamy do wzięcia udziału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *