Witaj. Akcja trwa 🙂 Cały czas zbieramy od Was dary, które zostawiacie pod choinkami uczestniczącymi w akcji. Z całego serca dziękujemy Wam.
PS. w parafii pw. Wniebowzięcia NMP (Katedra) dary są na bieżąco przenoszone na zakrystię z racji na to iż nasza Katedra jest otwarta cały dzień 🙂














